Romet

V jednostopých vozidlech se vyznáme - neustále je zdokonalujeme, udáváme nové trendy ve výrobě a designu a naši vášeň přetváříme na světově uznávaná jízdní kola, mopedy, skútry a motocykly. Spolupracujeme s prvotřídními výrobci cyklistických komponentů, jako jsou Shimano nebo SRAM, jejichž technologické inovace úspěšně zavádíme do našich produktů a tímto způsobem nejlépe vycházíme vstříc potřebám moderních cyklistů.
Fakta hovoří sama za sebe - jsme čím dál lepší, což potvrzuje řada ocenění za naši vizionářskou nabídku. Uznání získáváme díky našemu zaměření na ergonomii, bezpečnost, spolehlivost a módní design našich výrobků, což má přímý vliv na prodejní úspěch a stále silnější pozici na evropském trhu. V současné době jsou produkty Arkus Romet Group nabízeny w  mj. v Německu, Rakousku, Belgii, Švédsku, Velké Británii a Španělsku.
 
Arkus & Romet Group spoluvytváří historii jízdních kol a motocyklů v Polsku a zajišťuje značce Romet čestné místo mezi jedničkami na trhu.

Naším cílem je vyrábět jízdní kola, v nichž se inovace snoubí s dokonalou kvalitou, a to vše za rozumnou cenu. Od trekingových kol, přes městská retro kola, rekreační a závodní stroje až po moderní kola s elektrickým pohonem - důsledně realizujeme náš cíl, díky čemuž jsme se dostali mezi přední světové výrobce.

Máme ambice, abychom stále udržovali tempo s potřebami zákazníků na celém světě.