Přední světlo a powerbanka ROCKBROS 3000 Lm

Značka: Rockbros

Přední světlo na kolo se světelným tokem 3000 lumenů a kapacitou baterie 10 000 mAh, lze použít také na nabíjení telefonu.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
2 499 Kč –12 % 2 190 Kč
Přední světlo a powerbanka ROCKBROS 3000 Lm
Značka: Rockbros
a
Akce
2 499 Kč –12 %

Přední světlo s USB-C konektorem, více než 30 hodin provozu, konstrukce z hliníkové slitiny. Dvě výkonné lithiové baterie s masivní kapacitou až 10 000 mAh. Užijte si až 30 hodin výdrže baterie při nejnižším nastavení. Zadní část světla je navíc vybavena výstupním rozhraním, které vám umožňuje používat jej jako praktický mobilní napájecí zdroj – power banku.

Sledujte červené světlo vzadu, které vám připomene nabíjení vždy, když nabití baterie klesne pod 15 %. Světlo je vybaveno inteligentní regulací teploty a funkcemi ochrany proti nízkému napětí. Automaticky se přepne na nižší nastavení, když teplota LED lampy dosáhne 70 °C, čímž se zajistí dlouhá životnost světla. Aby se zachovala dlouhá životnost baterie, světlo omezí svůj výkon na 400 LM/200 LM, když je stav nabití nižší než 15 %.

Světlo je vybaveno objímkou a lze jej připnout i na Garmin držák. Světlo je vyrobeno z prémiové hliníkové slitiny a je vyrobeno tak, aby odolalo různým povětrnostním podmínkám včetně deště a sněhu. Světlo je vybaveno dvojitou LED zářivkou – dálkové a potkávací světlo.

Dálkové a potkávací světla se ovládají nezávisle vlastními tlačítky a jejich kombinací si vybíráte sílu svícení. Pokud nejsou tlačítka podsvícená, tak není aktivováno dálkové světlo. Podržením obou tlačítek najednou na více než 5 sekund se světlo zamkne (červené světlo zabliká) a tlačítka nebudou reagovat. Podržením vypínače dálkových světel na cca 1,5s. se světlo zapne, nebo vypne. Dvojklikem na potkávací tlačítko se světlo rozbliká.

  • Světelný tok 3 000lm
  • Kapacita baterie 10 000 mAh
  • Konektory USB-C výstup a USB-C vstup
  • Krytí IPX6
  • Hmotnost 280g

Doplňkové parametry

Kategorie: Světla na kolo
Napájení: Dobíjecí
Typ: Přední

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: