Level Six

Naše hodnoty leží v srdci našich sportů - na vodě.

Level Six je kanadská společnost vytvořená dvěma přáteli, kteří soutěží na okruhu Světového poháru Whitewater Slalom. Jejich vizí bylo přepracovat a přehodnotit, jak se vyrábí vodácké vybavení.

Level Six začal od velmi skromného začátku v zadní části dodávkové kraťasy a trička pro vodáky po zastávkách okruhu světového poháru. Od těch prvních dnů jsme se stali lídrem v oblasti oblečení a vybavení pro vodní sporty.

Na úrovni šesté se snažíme přispívat k ochraně vodních toků po celém světě, abychom udrželi vodní cesty čisté a otevřené všem, kteří milují být nyní na vodě i v budoucnosti. Usilujeme o budování a podporu komunit všude, abychom šířili radost, kterou nám život na vodě přináší.

Naším posláním je poskytnout všem, kteří milují život na vodě, nadšení a důvěru ve vybavení, které používají. Díky našemu konstrukčnímu týmu se Level Six neustále vyvíjí a vylepšuje výrobky, aby odrážely potřeby lidí, kteří jsou přitahováni k vodě.

Po 20 letech se tato vize, kterou tito dva přátelé museli vybudovat pro lidi, kteří žijí na vodě, stala fenoménem, ​​který mluví s lidmi po celém světě.

Uvidíme se na vodě.