Posilovací kolečko YATE dvojité

Značka: YATE

Jedním pohybem posilujete svalstvo téměř celého těla.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
205 Kč –9 % 185 Kč
Posilovací kolečko YATE dvojité
Značka: YATE
sh
Akce
205 Kč –9 %

A - Attention (Pozornost)

Představujeme Posilovací kolečko YATE dvojité - revoluční nástroj pro posílení celého těla, který vám pomůže dosáhnout vašich fitness cílů rychleji a efektivněji! Zapomeňte na tradiční cvičení s činkami a stroji, které zaměřují pouze na jednotlivé svalové skupiny. S tímto inovativním posilovacím kolečkem budete mít možnost posilovat svalstvo téměř celého těla jedním pohybem.

Posilovací kolečko YATE dvojité je vybaveno nesmekavými kolečky, které zajišťují stabilitu a komfort při cvičení. Ergonomické rukojeti umožňují pevný úchop a lepší kontrolu rovnováhy, což vám umožní soustředit se na správnou techniku a dosáhnout maximálních výsledků. Navíc je tento nástroj ideální pro všechny úrovně fitness - od začátečníků po pokročilé sportovce.

Představte si, jak budete mít silnější a pevnější svaly, zvýšenou vytrvalost a lepší rovnováhu díky Posilovacímu kolečku YATE dvojité. Tento nástroj vám umožní dosáhnout vašich fitness cílů rychleji a efektivněji než kdy dříve. A co je nejlepší? Můžete jej používat kdykoli a kdekoli - doma, v posilovně nebo na dovolené.

Nečekejte déle a začněte posilovat s Posilovacím kolečkem YATE dvojité ještě dnes! Přidejte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří již objevili výhody tohoto revolučního fitness nástroje.

Parametry

Materiál: plast
Barva: černá
Průměr kola:   181 mm
Délka osy: 247 mm
Průměr osy: 21 mm
Hmotnost:   640 g
Nosnost: 150 kg

 

Obecné informace o produktu

Záruční doba 24 měsíců
Výrobce YATE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: