Nafukovací kanoe AQUA MARINA Tomahawk Air-C

Značka: AQUA MARINA

Všestranná, stabilní a pevná kánoe pro 2 až 3 osoby je perfektní na dlouhé vzdálenosti.

Dostupnost Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
24.7.2024
25 000 Kč –0 % 24 900 Kč
Nafukovací kanoe AQUA MARINA Tomahawk Air-C
Značka: AQUA MARINA
Vlastní rozměry 800x800 px 3
25 000 Kč –0 %

Připraveni jít dál!

TOMAHAWK AIR-C má nejen ohromující a moderní design, ale i výkon, je vybavena technologií Dropstitch, která je známá z paddleboardů. Tato technologie zajišťuje výbornou pevnost a ovladatelnost plavidla, díky čemuž se chová podobně jako pevná kanoe. Naše revoluční nafukovací kánoe je o 40 % lehčí než tvrdé kánoe, aniž by museli obětovat pevnost. Perfektní na dlouhé vzdálenosti díky své velké nosnosti, můžete snadno trekovat s 2 až 3 lidmi a stále máte dostatek úložného prostoru.

Ultra stabilní a pevná

Dlouhá kanoe vytvořená pro průzkumníky, skvěle drží směr pomocí tvarovaných kýlů. Náš nový AIR-C byl také vylepšen tak, aby zahrnoval protiskluzové lavice a polštář s drop stitch, poskytuje bezkonkurenční pohodlí při pádlování. Tato všestranná kánoe pro 2 až 3 osoby je připravena na vaše další dobrodružství hned po vybalení!

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

 • Super lehká, o 40 % lehčí než tradiční tvrdá kánoe stejné třídy
 • Tvarovaný kýl pod přídí a zádí pro pozoruhodný výkon a efektivní záběry
 • Extra dlouhá vodoryska trupu pro vyšší rychlost pádlování
 • Vysoce výkonný systém ploutví pro vynikající sledování

VYSOKOTLAKOVÁ KANOE

 • Nafukovací podlaha s drop stitch o tloušťce 7 cm
 • Nafukovací boky s drop stitch o tloušťce 7 cm

OBSAH BALENÍ

 • Kanoe
 • Transportní batoh
 • Dvojčinná pumpa
 • 2x dřevěná lavice
 • Nafukovací polštář
 • 2x ploutvička

Doplňkové parametry

Kategorie: Nafukovací kánoe
Záruka: 1 rok
MODEL: AIR-C
DÉLKA: 15'8" / 478 cm
ŠÍŘKA: 35" / 88 cm
HMOTNOST: 54,5 lbs / 24,7 kg
MAX. CESTUJÍCÍ: 3
NOSNOST: 573 lbs / 260 kg
VZDUCHOVÉ KOMORY: 3+2
VYLÉVÁNÍ: 2 otvory se zátkami

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

OD ROKU 1991

Aqua Marina se věnuje vytváření autentických zážitků z pádlování. Doporučujeme vám objevit svou říši divů a prozkoumat svůj svět jako nikdy předtím. Naše produkty jsou vyrobeny tak, aby odpovídaly vašim potřebám, jdou s vámi, kamkoli vás dobrodružství zavede, a jsou podporovány technologií, která vás udržuje v bezpečí, takže se můžete soustředit na užívání si života.

Žijte každý okamžik. Doufáme, že rozšíříme vaše hranice prostřednictvím vysoce kvalitního vybavení, kterému můžete důvěřovat a na které se můžete spolehnout. Nenašli jsme způsob, jak zastavit čas, ale společně můžeme udělat každou cestu, kterou stojí za to si zapamatovat.

Chápeme, jak je pro vás důležité být nezávislý. Naše produkty jsme navrhli tak, aby byly přenosné a snadno si je vzali s sebou. V Aqua Marina doufáme, že vám poskytneme schopnost procházet vesmírem, objevovat mystická místa a vést se světem zázraků.

Bezpečnost si ceníme stejně jako výkon. Náš tým vyvíjí technologii, která vás posune o krok dále. Stejně jako vy se nevyhýbáme výzvě a snažíme se překonávat limity. To je součástí našeho trvalého závazku k bezpečnosti a kvalitě. S našimi produkty chceme, abyste cestovali po světě a prozkoumávali každý skrytý poklad.

Jde nám všem o vás! Neustále přizpůsobujeme a vylepšujeme naše návrhy a technologie, abychom překonali vaše standardy. V Aqua Marina je naším cílem dostat vás na vodu a poskytnout zážitky jako nikdy předtím. Nádherná místa již nejsou snem, jste připraveni na další dobrodružství?