Dvoudílné pádlo AQUA MARINA Canoe

Značka: AQUA MARINA

Dvoudílné pádlo na kanoe s nastavitelnou délkou (117 - 140cm).

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024
890 Kč
Dvoudílné pádlo AQUA MARINA Canoe
Značka: AQUA MARINA

ŽERĎ: 1,2 mm silný hliník. Průměr: 1,14” (29 mm).

LIST: Zesílený PP. D x Š: 16,1" x 8,1" (41 x 20,5 cm).

DÉLKA: 46,1“ - 55,1“ (117 - 140cm), 2dílná.

VÁHA: 640 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

OD ROKU 1991

Aqua Marina se věnuje vytváření autentických zážitků z pádlování. Doporučujeme vám objevit svou říši divů a prozkoumat svůj svět jako nikdy předtím. Naše produkty jsou vyrobeny tak, aby odpovídaly vašim potřebám, jdou s vámi, kamkoli vás dobrodružství zavede, a jsou podporovány technologií, která vás udržuje v bezpečí, takže se můžete soustředit na užívání si života.

Žijte každý okamžik. Doufáme, že rozšíříme vaše hranice prostřednictvím vysoce kvalitního vybavení, kterému můžete důvěřovat a na které se můžete spolehnout. Nenašli jsme způsob, jak zastavit čas, ale společně můžeme udělat každou cestu, kterou stojí za to si zapamatovat.

Chápeme, jak je pro vás důležité být nezávislý. Naše produkty jsme navrhli tak, aby byly přenosné a snadno si je vzali s sebou. V Aqua Marina doufáme, že vám poskytneme schopnost procházet vesmírem, objevovat mystická místa a vést se světem zázraků.

Bezpečnost si ceníme stejně jako výkon. Náš tým vyvíjí technologii, která vás posune o krok dále. Stejně jako vy se nevyhýbáme výzvě a snažíme se překonávat limity. To je součástí našeho trvalého závazku k bezpečnosti a kvalitě. S našimi produkty chceme, abyste cestovali po světě a prozkoumávali každý skrytý poklad.

Jde nám všem o vás! Neustále přizpůsobujeme a vylepšujeme naše návrhy a technologie, abychom překonali vaše standardy. V Aqua Marina je naším cílem dostat vás na vodu a poskytnout zážitky jako nikdy předtím. Nádherná místa již nejsou snem, jste připraveni na další dobrodružství?