Paddleboard WATTSUP Sar 10'

Značka: WATTSUP

SAR  je všestranný SUP s tvarem vhodným i na delší pádlování, dodává se v kompletním balení s ultra lehkým kompozitním pádlem (600 g).

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024
8 999 Kč –16 % 7 470 Kč
Paddleboard WATTSUP Sar 10'
Značka: WATTSUP
e
Akce
8 999 Kč –16 %

CHCETE VYRAZIT NA DOBRODRUŽSTVÍ S CELÝM SVÝM VYBAVENÍM?

Tloušťka 15 cm automaticky dodává našemu SUP SAR mimořádný objem a nosnost 281 L a 125 Kg Je tedy určen pro jezdce připraveného vydat se za dobrodružstvím na lyžích.

 • ROZMĚRY 305 x 81 x 15cm // 10' x 32" x 6"
 • NOSNOST 125 kg
 • HMOTNOST 8,2 Kg
 • OBJEM 281L
 • TECHNOLOGIE Drop-Stitch
 • MINIMÁLNÍ ZKUŠENOSTI Začátečník / Středně pokročilý / Expert
 • PLOUTEV 1 odnímatelná středová ploutev

ROZMĚRY PRO JEŠTĚ VZDÁLENĚJŠÍ VODNÍ TURISTIKU

S délkou 305 cm nabírá SAR velmi rychle rychlost a dovede svého jezdce tak daleko, jak bude chtít. Šířka 81 cm dotváří jeho „všestranný“ SUP charakter, ideální volba pro sólo nebo skupinové výlety na vodě.

TECHNOLOGIE NOVÉ GENERACE

Náš SUP SAR je oceňován především pro svou stabilitu, kterou získává díky svým velkorysým rozměrům, a pro svou tuhost, kterou získává technologií drop-stitch, která zvyšuje kompaktnost desky o 40%. SAR nemá co závidět tuhým deskám; naopak jako nafukovací SUP je jeho lehkost často výhodou, která uživatele přiměje k přechodu na tyto technologie nové generace.

Náš SAR 10' long distance SUP je nejen rychlý, ale také pohodlný.

Kromě své délky, kterou jsme chtěli přizpůsobit rychlému nárůstu rychlosti, je plná detailů, které mu dodávají charakter vysoké manévrovatelnosti a skvělého pohodlí. Povrch SAR zdobí centrální podložka z protiskluzové EVA pěny s krokodýlím efektem a podložka ze stejného materiálu. 4 D-kroužky jsou umístěny na každé straně centrální podložky pro připevnění kajakářské sedačky, dostupné jako volitelné příslušenství. V sedě, s dobře podepřenými zády objeví dobrodruh přírodu kolem sebe ze zcela jiného úhlu pohledu.

Pro praktičnost je příď SUP vybavena nákladní gumou pro zajištění lehkého vybavení a proviantu. Dodává se kompletní s kompozitním pádlem, vodítkem, vysokotlakou pumpou, opravnou sadou a taškou.

Tloušťka: 15 cm Velkorysý objem pro bezkonkurenční nosnost. Dodatečná tloušťka SUP 15 cm zaručuje výjimečný zážitek ze skluzu.

Šířka: 32" - 81 cm Tato šířka nabízí obzvláště pohodlnou opěrnou plochu, na které se může jezdec snadno stabilizovat a měnit polohu v závislosti na své trase.

Délka: 10'' - 305 cm Náš SAR 10'/305cm je vhodný pro začínající jezdce a je navržen s délkou, která mu dává velmi dobrou kapacitu pro nabírání rychlosti. Jeho šířka 81 cm dotváří jeho "All-Round" charakter pro dlouhé túry po vodě.

 • Vlákna kapkového stehu s vysokou hustotou
 • Prémiový nafukovací ventil
 • Zesílená odolnost proti UV záření
 • Protiskluzová podložka EVA
 • Vysoce kvalitní PVC konstrukce

Co je technologie Drop-Stitch?

Tisíce polyesterových vláken spojují dvě vnější vrstvy zesíleného PVC SUP. Při nafouknutí pod vysokým tlakem (15 psi) se tato vlákna napnou a učiní prkno tužším; To je tajemství technologie Drop Stitch. WATTSUP klade zvláštní důraz na hustotu vláken používaných ve svých deskách. Díky této nové Drop-Stitch konstrukci jsou nafukovací SUP desky lehčí a tužší.

Odnímatelná středová ploutev - Ploutev typu "slide in" na všech našich prknech se snadno zasouvá a vysouvá ze svého zářezu bez vlivu na odolnost během jízdy.

EVA pad a kick pad - Kromě moderního designu jsou všechna naše prkna vybavena all-comfort EVA padem a kick padem. Zvýšená plocha slouží jako opěrný bod pro snadné otáčení ve vlnách!

Upevnění kajakové sedačky - Marlin SUP je vybaven postranními 4 D-kroužky pro instalaci kajakové sedačky. Mladý jezdec ve stoje nebo vsedě může být pohodlně umístěn pro hodinové výjezdy.

Snadné spuštění vody! - S druhou rukojetí na zadní straně je spuštění vašeho paddleboardu do vody velmi snadné.

Elastická gumička! - Stand Up Paddling je příjemný sport, který nabízí šanci objevit úžasné scény. Pokračujte dále a vezměte si s sebou zásoby, které můžete zajistit v přední části vašeho prkna pomocí elastických popruhů.

Navrženo ve Francii - Řada WattSup je postavena na designu vytvořeném tak, aby potěšil co největší počet uživatelů. S ohledem na nové trendy vás rádi překvapíme průkopnickými návrhy.

 

OBSAH BALENÍ

Pádlování vestoje je vzrušující sport, který po vás bude chtít strávit hodiny u vody. Nabízíme Vám kompletní balení.

 • Paddleboard
 • Batoh na přepravu
 • 3dílné pádlo
 • Vysokotlaká dvojčinná pumpa
 • Bezpečnostní vodítko na nohu (leash)
 • Sada na opravu

Batoh na přepravu

Naše tašky vám přinášejí veškerý požadovaný komfort a odolnost.

Vysokotlaká dvojčinná pumpa

Pumpa s manometrem a možností použití dvoucestné varianty pro rychlejší nafukování. Tato pumpa se nafukuje pohybem nahoru i dolů. Tato malá, lehká a ergonomická pumpa se snadno uloží do batohu WATTSUP.

3dílné ultra lehké pádlo (600 g)

Pádlo je vyrobeno z kompozitního materiálu s nastavitelnou délkou a uzamykacím systémem proti otáčení, který umožňuje jezdci optimalizovat svou pozici. Jedinečná směs lehkosti, výkonu a zábavy pro nezapomenutelné SUP jízdy. Vyrobeno výhradně z 3k karbonu, toto pádlo je velmi reaktivní na každý záběr. Ultra lehké 600 g, toto pádlo je vybaveno uzamykacím systémem proti otáčení, který konkuruje jednodílným pádlům.

Bezpečnostní vodítko na nohu (leash)

Připněte si vodítko ke kotníku nebo lýtku pomocí pohodlného neoprenového popruhu. Termoplastická spirálová šňůra z TPU s otočným nerezovým fixačním bodem na paddleboardu a popruhem s jemným povrchem připevňuje jezdce k prknu.

Sada na opravu

Vždy po ruce jezdci i v těžkých časech, kompletní opravná sada obsahuje vodotěsný obal, kteroý lze snadno připevnit na jeden z D-kroužků SUP.

Doplňkové parametry

Kategorie: Paddleboardy
Záruka: 1 rok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: