Paddleboard WATTSUP Marlin 12’

Značka: WATTSUP

S paddleboardem WATTSUP Marlin můžete snadno sdílet svou vášeň pro tento sport, má úžasné rozměry 365 x 84 cm, nesrovnatelný objem 349 l a nosnost 150 kg.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
11 000 Kč
Paddleboard WATTSUP Marlin 12’
Značka: WATTSUP
a
Tip DÁREK

RÁDI SDÍLÍTE SVOU VÁŠEŇ S RODINOU?

Úžasné rozměry - 365 x 84 cm - pro náš rodinný SUP Marlin, který má nesrovnatelný objem a nosnost 349 l a 150 kg. S Marlinem můžete snadno sdílet svou vášeň pro tento sport: paddleboard pohodlně podporuje trekkingového společníka na zábavné vodní výlety.

 • ROZMĚRY 365 x 84 cm x 15cm // 12’ x 33’’ x 6"
 • NOSNOST 150 kg
 • HMOTNOST 9.9 Kg
 • OBJEM 349L
 • TECHNOLOGIE Drop-Stitch
 • MINIMÁLNÍ ZKUŠENOSTI Začátečník / Středně pokročilý / Expert
 • PLOUTEV 1 odnímatelná středová ploutev

VÝJIMEČNÁ KVALITA SKLUZU

Náš SUP čerpá inspiraci z ryb Marlin, střih pro rychlost, a těží z nejmodernější technologie: drop-stitch, který zlepšuje jeho tuhost o 40 %. Významná vlastnost, která je doplněna o tloušťku desky 15 cm pro zajištění bezkonkurenční flotace a kvality skluzu pro Marlin.

OVLÁDÁNÍ A KOMFORT

I při plném nabití lze s naším SUP Marlin snadno manévrovat díky 4 mm protiskluzové centrální podložce EVA. Pro pohodlí uživatelů je Marlin vybaven čtyřmi D-kroužky, dvěma na každé straně středové části prkna, pro připevnění kajakářské sedačky (volitelné) a užít si jízdu vsedě s dobře podepřenými zády.

Co je technologie Drop-Stitch? Tisíce polyesterových vláken spojují horní a spodní vyztuženou PVC vrstvu SUP. Při nafouknutí vysokým tlakem (15 psi) se utáhnou a zvýší tuhost prkna; tam leží tajemství technologie Drop-Stitch. WATTSUP věnuje zvláštní pozornost hustotě příze použité ve svých deskách. S touto novou konfekcí Drop-Stitch jsou nafukovací paddleboardy lehčí a pevnější.

Odnímatelná středová ploutev - Ploutev typu "slide in" na všech našich prknech se snadno zasouvá a vysouvá ze svého zářezu bez vlivu na odolnost během jízdy.

EVA pad a kick pad - Kromě moderního designu jsou všechna naše prkna vybavena all-comfort EVA padem a kick padem. Zvýšená plocha slouží jako opěrný bod pro snadné otáčení ve vlnách!

Upevnění kajakové sedačky - Marlin SUP je vybaven postranními 4 D-kroužky pro instalaci kajakové sedačky. Mladý jezdec ve stoje nebo vsedě může být pohodlně umístěn pro hodinové výjezdy.

Snadné spuštění vody! - S druhou rukojetí na zadní straně je spuštění vašeho paddleboardu do vody velmi snadné.

Elastická gumička! - Stand Up Paddling je příjemný sport, který nabízí šanci objevit úžasné scény. Pokračujte dále a vezměte si s sebou zásoby, které můžete zajistit v přední části vašeho prkna pomocí elastických popruhů.

Navrženo ve Francii - Řada WattSup je postavena na designu vytvořeném tak, aby potěšil co největší počet uživatelů. S ohledem na nové trendy vás rádi překvapíme průkopnickými návrhy.

 

OBSAH BALENÍ

Pádlování vestoje je vzrušující sport, který po vás bude chtít strávit hodiny u vody. Nabízíme Vám kompletní balení.

 • Paddleboard
 • Batoh na přepravu
 • 3dílné pádlo
 • Vysokotlaká dvojčinná pumpa
 • Bezpečnostní vodítko na nohu (leash)
 • Sada na opravu

Batoh na přepravu

Naše tašky vám přinášejí veškerý požadovaný komfort a odolnost.

Vysokotlaká dvojčinná pumpa

Pumpa s manometrem a možností použití dvoucestné varianty pro rychlejší nafukování. Tato pumpa se nafukuje pohybem nahoru i dolů. Tato malá, lehká a ergonomická pumpa se snadno uloží do batohu WATTSUP.

3dílné ultra lehké pádlo (600 g)

Pádlo je vyrobeno z kompozitního materiálu s nastavitelnou délkou a uzamykacím systémem proti otáčení, který umožňuje jezdci optimalizovat svou pozici. Jedinečná směs lehkosti, výkonu a zábavy pro nezapomenutelné SUP jízdy. Vyrobeno výhradně z 3k karbonu, toto pádlo je velmi reaktivní na každý záběr. Ultra lehké 600 g, toto pádlo je vybaveno uzamykacím systémem proti otáčení, který konkuruje jednodílným pádlům.

Bezpečnostní vodítko na nohu (leash)

Připněte si vodítko ke kotníku nebo lýtku pomocí pohodlného neoprenového popruhu. Termoplastická spirálová šňůra z TPU s otočným nerezovým fixačním bodem na paddleboardu a popruhem s jemným povrchem připevňuje jezdce k prknu.

Sada na opravu

Vždy po ruce jezdci i v těžkých časech, kompletní opravná sada obsahuje vodotěsný obal, kteroý lze snadno připevnit na jeden z D-kroužků SUP.

+ DÁREK Voděodolný vak AQUADESIGN Koa PVC 3L 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: