Paddleboard WATTSUP Jelly 9'6"

Značka: WATTSUP

Náš Jelly SUP je navržen s rozměry, které se dokonale přizpůsobí tvaru ženského těla, dodává se v kompletním balení s ultra lehkým kompozitním pádlem (600 g).

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
8 000 Kč –19 % 6 470 Kč
Paddleboard WATTSUP Jelly 9'6"
Značka: WATTSUP
a
Akce
8 000 Kč –19 %

HLEDÁTE SUP VHODNÝ PRO DÁMSKOU VELIKOST?

Náš Jelly SUP je navržen s rozměry, které se dokonale přizpůsobí tvaru ženského těla. Jeho délka 290 cm mu dává ideální rychlost pro řezání vody celé hodiny. Jeho šířka 76 cm, doporučená pro typ postavy s užším rozpětím ramen, nabízí pohodlnou platformu pro optimalizaci vaší pozice pádlování.

 • ROZMĚRY 290 x 76 cm x 13 cm // 9'6" x 30'' x 5''
 • NOSNOST 90 kg
 • HMOTNOST 7,5 Kg
 • OBJEM 235L
 • TECHNOLOGIE Drop-Stitch
 • MINIMÁLNÍ ZKUŠENOSTI Začátečník / Středně pokročilý / Expert
 • PLOUTEV 1 odnímatelná středová ploutev

KOMFORT JÍZDY NALEZNETE V DETAILECH JELLY

Centrální platforma SUP Jelly je vybavena hustou pěnou EVA, která je sama zakončena protiskluzovou vrstvou s texturou s krokodýlím efektem. Na záď prkna je umístěna podložka stejné kvality, sloužící jako kick-pad pro lepší manévrovatelnost SUP v objížďkách a na vlnách.

VŠESTRANNÝ SUP

Náš Jelly SUP je plný povrchových úprav, díky kterým je v konečném důsledku univerzální. Najděte na přídi prostor vybavený nákladní gumou pro zajištění lehkého vybavení. 4 D-kroužky jsou umístěny na obou stranách střední části prkna pro připevnění volitelného kajakářského sedadla.

ŽENSKÝ DESIGN

Naberte svou ženskost i při volbě vašeho sportu. Náš SUP Jelly bude vaším nejvěrnějším společníkem se svými diskrétně ženskými barvami hrajícími mezi světle šedou a fialovou. Z technického hlediska vás jeho rozměry speciálně navržené pro vaši velikost a také nízká hmotnost promění v profíka v tomto boardovém sportu. Už nečekejte a objevujte pobřeží pláží a břehy jezer, překonávejte překážky a vzdorujte vlnám.

Tento SUP je praktický i ve svém příslušenství a je dodáván s pádlem, bezpečnostním vodítkem, dvojčinnou vysokotlakou pumpou, opravnou sadou a přepravní taškou.

Na základní úrovni má SUP Jelly výhodu technologie drop-stitch výroby, která zvyšuje tuhost prkna po nafouknutí. Výsledkem je výjimečný tlak a bezkonkurenční kvalita skluzu ve své kategorii.

Tloušťka: 13 cm Ideální vyvážení pro lehké vodáky. SUP o tloušťce 13 cm poskytuje dobrou tuhost a přitom zůstávají snadno ovladatelné a snižují odpor proti větru.

Šířka: 30 - 76 cm Tato šířka vytváří dostatečnou plochu pro zajištění dobré stability a zároveň má malý objem pro usnadnění manévrování.

Délka: 9'6'' – 290 cm WATTSUP vyvinul Jelly v rozměru 9'6"/290cm, rozměry vhodné pro jezdkyně a malé jezdce. Jeho krátký nos vám nabízí jedinečnou lehkost a prkno, se kterým se snadno manipuluje.

 • Vlákna kapkového stehu s vysokou hustotou
 • Prémiový nafukovací ventil
 • Zesílená odolnost proti UV záření
 • Vysokotlaká inflace PSI
 • Protiskluzová podložka EVA
 • Vysoce kvalitní PVC konstrukce

Co je technologie Drop-Stitch?

Tisíce polyesterových vláken spojují dvě vnější vrstvy zesíleného PVC SUP. Při nafouknutí pod vysokým tlakem (15 psi) se tato vlákna napnou a učiní prkno tužším; To je tajemství technologie Drop Stitch. WATTSUP klade zvláštní důraz na hustotu vláken používaných ve svých deskách. Díky této nové Drop-Stitch konstrukci jsou nafukovací SUP desky lehčí a tužší.

Odnímatelná středová ploutev - Ploutev typu "slide in" na všech našich prknech se snadno zasouvá a vysouvá ze svého zářezu bez vlivu na odolnost během jízdy.

EVA pad a kick pad - Kromě moderního designu jsou všechna naše prkna vybavena all-comfort EVA padem a kick padem. Zvýšená plocha slouží jako opěrný bod pro snadné otáčení ve vlnách!

Upevnění kajakové sedačky - Marlin SUP je vybaven postranními 4 D-kroužky pro instalaci kajakové sedačky. Mladý jezdec ve stoje nebo vsedě může být pohodlně umístěn pro hodinové výjezdy.

Snadné spuštění vody! - S druhou rukojetí na zadní straně je spuštění vašeho paddleboardu do vody velmi snadné.

 

Elastická gumička! - Stand Up Paddling je příjemný sport, který nabízí šanci objevit úžasné scény. Pokračujte dále a vezměte si s sebou zásoby, které můžete zajistit v přední části vašeho prkna pomocí elastických popruhů.

 

Navrženo ve Francii - Řada WattSup je postavena na designu vytvořeném tak, aby potěšil co největší počet uživatelů. S ohledem na nové trendy vás rádi překvapíme průkopnickými návrhy.

 

OBSAH BALENÍ

Pádlování vestoje je vzrušující sport, který po vás bude chtít strávit hodiny u vody. Nabízíme Vám kompletní balení.

 • Paddleboard
 • Batoh na přepravu
 • 3dílné pádlo
 • Vysokotlaká dvojčinná pumpa
 • Bezpečnostní vodítko na nohu (leash)
 • Sada na opravu

Batoh na přepravu

Naše tašky vám přinášejí veškerý požadovaný komfort a odolnost.

Vysokotlaká dvojčinná pumpa

Pumpa s manometrem a možností použití dvoucestné varianty pro rychlejší nafukování. Tato pumpa se nafukuje pohybem nahoru i dolů. Tato malá, lehká a ergonomická pumpa se snadno uloží do batohu WATTSUP.

3dílné ultra lehké pádlo (600 g)

Pádlo je vyrobeno z kompozitního materiálu s nastavitelnou délkou a uzamykacím systémem proti otáčení, který umožňuje jezdci optimalizovat svou pozici. Jedinečná směs lehkosti, výkonu a zábavy pro nezapomenutelné SUP jízdy. Vyrobeno výhradně z 3k karbonu, toto pádlo je velmi reaktivní na každý záběr. Ultra lehké 600 g, toto pádlo je vybaveno uzamykacím systémem proti otáčení, který konkuruje jednodílným pádlům.

Bezpečnostní vodítko na nohu (leash)

Připněte si vodítko ke kotníku nebo lýtku pomocí pohodlného neoprenového popruhu. Termoplastická spirálová šňůra z TPU s otočným nerezovým fixačním bodem na paddleboardu a popruhem s jemným povrchem připevňuje jezdce k prknu.

Sada na opravu

Vždy po ruce jezdci i v těžkých časech, kompletní opravná sada obsahuje vodotěsný obal, kteroý lze snadno připevnit na jeden z D-kroužků SUP.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: