Paddleboard WATTSUP Espadon 11'

Značka: WATTSUP

SUP Espadon velmi rychle odhaluje svou "všestrannou" osobnost prostřednictvím svých rozměrů a příslušenství.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
11 000 Kč
Paddleboard WATTSUP Espadon 11'
Značka: WATTSUP
a
Akce

LÍBÍ SE VÁM SOCIÁLNÍ STRÁNKA TOHOTO SPORTU?

Délka a šířka našeho SUP Espadon, 335 cm x 81 cm, jsou pozvánkou, abyste vyjeli sami nebo ve dvou. Tento paddleboard a jeho maximální nosnost 145 kg může pohodlně podporovat společníka, aniž by byla ohrožena jeho kvalita jízdy. S tloušťkou 15 cm má Espadon velkorysý objem 304 l.

 • ROZMĚRY 335 x 81 x 15cm // 11’ x 32" x 6"
 • NOSNOST 145 kg
 • HMOTNOST 9.1 Kg
 • OBJEM 304L
 • TECHNOLOGIE Drop-Stitch
 • MINIMÁLNÍ ZKUŠENOSTI Začátečník / Středně pokročilý / Expert
 • PLOUTEV 1 odnímatelná středová ploutev

VLASTNOSTI, KTERÉ ZARUČUJÍ VÝJIMEČNOU KVALITU SKLUZU

Kvalita skluzu Espadon je dosažena díky jeho velkorysému objemu, tvaru a technologii drop-stitch, kterou používáme na všechny naše paddleboardy, abychom zlepšili jejich kompaktnost a tuhost. Náš SUP Espadon velmi rychle odhaluje svou "všestrannou" osobnost prostřednictvím svých rozměrů a příslušenství. Dodává se v kompletním balení s pádlem vyrobeným z kompozitu, vodítkem, vysokotlakou pumpou, opravnou sadou a taškou.

VŠESTRANNOST V POVRCHOVÝCH ÚPRAVÁCH

Všestrannost Espadon se nachází také v jeho povrchových úpravách, které nabízejí jezdci několik možností použití. Protiskluzová centrální podložka EVA mu poskytuje veškerý komfort, který hledáte v "turistickém" SUP, abyste mohli trávit hodiny a hodiny u vody. Kick-pad stejné kvality na zadní straně prkna a ploutev zlepšují manévrovací schopnosti tohoto SUP na malých vlnách a v lehkých peřejích.

Náš SUP Espadon, věrný pověsti ryb Espadon, se vyznačuje kvalitou rychlosti, kterou získává díky své výjimečné délce 335 cm.

Jeho jemná ovladatelnost vás ohromí na každém výletu: jeho zaoblená záď a ostrá příď mu poskytují nesrovnatelnou odezvu ve vlnách.

WATTSUP je koncová základní prkna o tloušťce 10 cm a nabízí nafukovací SUP, který je pevnější a stabilnější.

Co je technologie Drop-Stitch? Tisíce polyesterových vláken spojují horní a spodní vyztuženou PVC vrstvu SUP. Při nafouknutí vysokým tlakem (15 psi) se utáhnou a zvýší tuhost prkna; tam leží tajemství technologie Drop-Stitch. WATTSUP věnuje zvláštní pozornost hustotě příze použité ve svých deskách. S touto novou konfekcí Drop-Stitch jsou nafukovací paddleboardy lehčí a pevnější.

Odnímatelná středová ploutev - Ploutev typu "slide in" na všech našich prknech se snadno zasouvá a vysouvá ze svého zářezu bez vlivu na odolnost během jízdy.

EVA pad a kick pad - Kromě moderního designu jsou všechna naše prkna vybavena all-comfort EVA padem a kick padem. Zvýšená plocha slouží jako opěrný bod pro snadné otáčení ve vlnách!

Upevnění kajakové sedačky - Marlin SUP je vybaven postranními 4 D-kroužky pro instalaci kajakové sedačky. Mladý jezdec ve stoje nebo vsedě může být pohodlně umístěn pro hodinové výjezdy.

Snadné spuštění vody! - S druhou rukojetí na zadní straně je spuštění vašeho paddleboardu do vody velmi snadné.

Elastická gumička! - Stand Up Paddling je příjemný sport, který nabízí šanci objevit úžasné scény. Pokračujte dále a vezměte si s sebou zásoby, které můžete zajistit v přední části vašeho prkna pomocí elastických popruhů.

Navrženo ve Francii - Řada WattSup je postavena na designu vytvořeném tak, aby potěšil co největší počet uživatelů. S ohledem na nové trendy vás rádi překvapíme průkopnickými návrhy.

 

OBSAH BALENÍ

Pádlování vestoje je vzrušující sport, který po vás bude chtít strávit hodiny u vody. Nabízíme Vám kompletní balení.

 • Paddleboard
 • Batoh na přepravu
 • 3dílné pádlo
 • Vysokotlaká dvojčinná pumpa
 • Bezpečnostní vodítko na nohu (leash)
 • Sada na opravu

Batoh na přepravu

Naše tašky vám přinášejí veškerý požadovaný komfort a odolnost.

Vysokotlaká dvojčinná pumpa

Pumpa s manometrem a možností použití dvoucestné varianty pro rychlejší nafukování. Tato pumpa se nafukuje pohybem nahoru i dolů. Tato malá, lehká a ergonomická pumpa se snadno uloží do batohu WATTSUP.

3dílné ultra lehké pádlo (600 g)

Pádlo je vyrobeno z kompozitního materiálu s nastavitelnou délkou a uzamykacím systémem proti otáčení, který umožňuje jezdci optimalizovat svou pozici. Jedinečná směs lehkosti, výkonu a zábavy pro nezapomenutelné SUP jízdy. Vyrobeno výhradně z 3k karbonu, toto pádlo je velmi reaktivní na každý záběr. Ultra lehké 600 g, toto pádlo je vybaveno uzamykacím systémem proti otáčení, který konkuruje jednodílným pádlům.

Bezpečnostní vodítko na nohu (leash)

Připněte si vodítko ke kotníku nebo lýtku pomocí pohodlného neoprenového popruhu. Termoplastická spirálová šňůra z TPU s otočným nerezovým fixačním bodem na paddleboardu a popruhem s jemným povrchem připevňuje jezdce k prknu.

Sada na opravu

Vždy po ruce jezdci i v těžkých časech, kompletní opravná sada obsahuje vodotěsný obal, kteroý lze snadno připevnit na jeden z D-kroužků SUP.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: